Mechanika górotworu i obudowa wyrobisk udostępniających i przygotowawczych

Kurs specjalistyczny:

MECHANIKA GÓROTWORU I OBUDOWA WYROBISK
UDOSTĘPNIAJĄCYCH I PRZYGOTOWAWCZYCH

 

Kurs w szczególności adresowany jest  do kadry zarządzającej oraz  dozoru wyższego i średniego działów geologicznych i działów robót górniczych kopalń węgla kamiennego. Zakres merytoryczny kursu pozwoli ugruntować oraz uzupełnić wiedzę w zakresie mechaniki górotworu oraz obudowy wyrobisk korytarzowych. Informacje te są kluczowymi z punktu widzenia bezpieczeństwa, gdyż stanowią podstawę do odpowiedniego planowania, projektowania oraz drążenia wyrobisk podziemnych.

 

REFERENCJE

Główny Instytut Górnictwa to nowoczesny instytut badawczy, o uznanej pozycji w świecie, wdrażający innowacyjne wyniki swoich prac oraz wpływający na kształtowanie zrównoważonego rozwoju regionu i kraju. Kursy z zakresu geomechaniki i kotwienia górotworu prowadzone są przez GIG z sukcesem już od wielu lat, co gwarantuje bogate doświadczenie w organizacji tego typu edukacji. Oferowany obecnie kurs wprowadza nowe, bardziej kompleksowe podejście do tematu, kompilując zagadnienia z różnych obszarów, dając uczestnikom szansę na zdobycie wiedzy przekrojowej, mającej zastosowanie w pracy zawodowej w różnych działach zakładów górniczych. Kursy prowadzone są w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę, przez uznanych specjalistów – praktyków uzyskujących bardzo wysokie oceny od uczestników.

 

KADRA DYDAKTYCZNA

Zajęcia poprowadzą wieloletni pracownicy naukowi GIG z ogromnym doświadczeniem i dorobkiem naukowym w dziedzinie geomechaniki i kotwienia górotworu, od lat współpracujący z Zespołem Edukacji i Szkoleń GIG, w zakresie realizacji kursów dotyczących mechaniki górotworu i obudów wyrobisk udostępniających i przygotowawczych.

 

ORGANIZACJA KURSU

  • Kurs trwa 40 godzin wykładowych i obejmuje wykłady teoretyczne, panel dyskusyjny przeznaczony na omówienie zagadnień poruszanych przez uczestników. 
  • Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończonym kursie potwierdzające podniesienie umiejętności zawodowych, materiały szkoleniowe, poczęstunek (kawa, herbata, catering).
  • Siedziba GIG znajduje się w centrum Katowic z dogodnym dojazdem oraz parkingiem.
  • Zainteresowanym ofertą hotelową umożliwiamy rezerwację noclegu w Hotelu KATOWICE** (przy tej samej ulicy) w wynegocjowanej dla naszych uczestników cenie - 120 zł za nocleg ze śniadaniem w pokoju jednoosobowym.
  • Faktury wysyłamy do 7 dni po zakończonym kursie z 14 dniowym terminem płatności, nie wymagamy dokonywania przedpłat.
  • Termin  zostanie potwierdzony fax-em lub e-mailem do osób i firm uprzednio zgłoszonych po zebraniu co najmniej 10 osobowej grupy uczestników.
  • Istnieje możliwość realizacji kursu w siedzibie Państwa firmy po indywidualnym uzgodnieniu warunków realizacji.

 

GWARANCJA JAKOŚCI

  • Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania nr JBS- 54/9/2019 wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.
  • Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod numerem ewidencyjnym: 2.24/00102/2006 z dnia 10.05.2006 r., zaktualizowany na 2020 rok.
  • Centrum Szkoleniowo-Informacyjne Głównego Instytutu Górnictwa z dniem 16 lipca 2007 r. zostało wpisane do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego.

 

Termin: data do ustalenia (od godziny 900do 1500 )

Miejsce: Główny Instytut Górnictwa – Zespół Edukacji i Szkoleń, Aleja Korfantego 79a, 40-160 Katowice           

Cena:  1.650,00 zł/osobę (zw. z VAT)

 

 Program kursu

karta zgłoszenia

 

Kontakt:  Maciej Kopiec, tel. 32-259-26-04, 32-259-24-22 e-mail: mkopiec@gig.eu

 

Szkolenie realizowane jest na warunkach umieszczonych w Regulaminie Świadczenia Usług Szkoleniowych. Regulamin dostępny jest w górnej zakładce strony.